Kryt na Huawei P20 Lite v podobě silikonové vaničky nebo knížkového pouzdra

Když si koupíte nový smartphone, začnete se s velkou pravděpodobností shánět po nějakém bezpečnostním prvku, v němž by mobil mohl být chráněný před nešetrným zacházením. Mít jej pouze volně zasunutý do kapsy u kalhot nebo batohu, do aktovky či kufříku, znamená vystavit jeho povrch poškrábání, promáčknutí a popraskání. U velmi drahých výrobků se předpokládá, že si jejich majitelé dobře uvědomují jejich hodnotu, a že vhodný kryt na Huawei P20 Lite Modnimobil.cz i za pár stovek může splnit svůj účel.

dva mobilní telefony

Rádi bychom vám naznačili, že mobilní telefon lze obléknout i do jednoduchého bezpečnostního prvku, ostatně řada lidí před vámi to již provedla a svým rozhodnutím se také pochlubila na webových diskusích a nezávislých recenzních serverech.

Silikonová mělká vanička – nejjednodušším řešením zabezpečení mobilu je toto řešení. Lidově se mu říká „silikon“, ale ve skutečnosti jde o termoplastický polyuretan. Ochrání mobil zezadu a z boku a je natolik odlehčený, že se hodí hlavně pro toho, kdo má mobil velmi často v ruce a pracuje na dotykovém displeji. Pro zabezpečení displeje před poškrábáním se spolu se „silikonem“ využívá velmi často tvrzené sklíčko.

mobil v ruce

Flipové pouzdro – vložíte-li mobil do vaničky a vaničku přikryjete vnějšími deskami, které připomínají kapesní diář, máte před sebou flipové pouzdro. Velmi praktické a zároveň pěkné řešení, poptávané jako jedno z nejoblíbenějších na trhu. Spojit atraktivní vzhled s praktičností se tu podařilo vskutku dokonale, a to za velice nízkou cenu, která vás může i zarazit a zdát se vám podezřelá, zda se doopravdy jedná o kvalitní výrobek. Brzy se však přesvědčíte, že i levná pouzdra mohou být tím, co splní vaše očekávání, můžete si to ověřit na mnoha nezávislých uživatelských recenzích, kde lidé zpravidla odpovídají pravdivě, čímž mají jejich hodnocení skutečný význam, na rozdíl od některých publicistických frází.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup