Elektro

Mnoho elektro produktů je dnes možné ovládat prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu nebo počítače například z kanceláře. Zvládnete tak spustit či vytáhnout žaluzie, spustit samo jezdící vysavač, zapnout pračku a sušičku, na klimatizaci nastavit teplotu, jakou si přejete, rozsvítit i zhasnout světla, zapnout ohřev trouby či mikrovlnné trouby… A ještě mnoho dalšího, jako odemknout návštěvě či řemeslníkům, když jste se nestihli vrátit z práce, posekat samohybnou sekačkou zahradu, zalít ji i vyplašit nevítané hlodavce.

pračky různých barev

Pokud ovšem máte na propojení všeho dostatek finančních prostředků, nesloužíte Vy domácnosti, ale zcela domácnost Vám. Lednice Vám napíše nákupní seznam, i to, co je možné uvařit z jejího obsahu, včetně receptu a návrhu na servírování. Upozorní Vás, u jakých potravin se již krátí velmi doba spotřeby a je vhodné j tedy spotřebovat. Pečící trouba Vás upozorní, že její obsah je již pečený, a podobně.

Ne každý má na takové vymoženosti a jejich propojení finanční prostředky, proto musí některé úkony spojené s elektro zařízeními zvládnout sám, například zapnout pračku, prohlédnout si obsah ledničky, vymyslet oběd či večeři, vysát, dát nádobí do myčky a tu ručně spustit, nebo ho dokonce umýt ve dřezu, bez myčky nádobí. Díky chytré elektronice lidé získávají více času pro svůj život, který ale promrhávají s dalšími elektro spotřebiči jako je televize, internet a další. Místo pohodové procházky po lese, si pustí obrázky přírody v televizi, ale z té nemohou cítit vůni lesa, dřeva a hub. I když, kdo ví, za pár let bude pravděpodobně i toto možné.
inteligentní elektro domácnost ovládaná mobilem

Elektro a jeho vymoženosti nám mají život usnadňovat, ale často se stane, že nám naopak naše životy seberou, pohltí nás jako obr třešničku na dortu a sežvýkají nás do hranaté kuličky, kterou následně vyplivnou hrobníkovi na lopatu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup