Já a elektro

Žijeme už v té době, kdy se člověk bez elektra vůbec neobejde. A já se přiznám, že já bez elektra se za ty vůbec neobejdu. Elektro používám vlastně každý den, a to včetně různé techniky. Například já mám celou domácnost na elektřinu. A taky někomu se to zdá jako veliká výhoda, sice mě taky, ale někdy je to opravdu otrava. Někdy jsou s tím vážně veliké potíže, když máte doma opravdu všechno na elektřinu.  Vzpomínám si, jak mě zrovna minulý týden vypadl proud. A vůbec to nešlo spravit, takže my jsme zase se synem byli sedm hodin bez elektřiny.

V elektru se nevyznám.

Takže si jistě dokážete představit, jak jsme to doma měli jsme taky všechno topení na elektřinu. A to nemluvím taky o vaření. Vůbec jsem nemohla vařit anebo jsem nemohla ohřát včerejší dost mikrovlnce, protože jednoduše nešel proud. A dřevo do kamen jsem už dávno neměla, které jsem spálila tedy už před měsícem, takže jsme opravdu sedm hodin se synem dost mrzli. Mám taky dokonce přímotopy a jedno malé topítko, které ale samozřejmě bohužel taky nešlo. Prostě nešel proud, tak nešlo vůbec nic a já jsem z toho byla opravdu velmi zoufalá. Nakonec to dopadlo tak, že jsme se synem musel jít k mým rodičům, bychom se tam taky ohřáli a najedli.

Elektřina je někdy zrádná.

Za celých těch sedm hodin jsme jedli pouze pečivo, které už bylo mírně tvrdé a nemohli jsme si ho ani ohřát v mikrovlnce, a to synovi i mě vadilo. Takže si myslím, že elektro je sice skvělé, ale nesmíte se spoléhat pouze jenom na to, musíte myslet také na to, kdyby vám třeba když proud. Tady máte mou špatnou zkušenost a příklad! To by vám opravdu celé elektro bude na nic a budete litovat, že jste nezkusili také něco jiného. A co třeba plyn? Myslíte si, že by plyn nebyl tak skvělý jako třeba zmíněná elektřina? Myslím si, že ne. Já jsem již sama uvažovala ale nad tím, že bych si alespoň sporák dala na plyn. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup