Propagujte svoji značku

Způsobů, jak propagovat svoji značku je spousta. Které jsou ale poslední dobou nejpopulárnější, a pomohou vám získat co největší množství klientů, či zákazníků?

Vaše logo

Čím vážněji to myslíte se svojí značkou, tím vážněji to s ní budou myslet i ostatní. Ukažte že jste na ni hrdí, že si zaslouží být viděna, a že to není jen tak nějaká značka, ale ta nejlepší. A právě v tom vám může pomoci reklamní textil. Stačí jej volit správně, a dle příležitosti. V kosmetickém, či relaxačním studiu budou vypadat dobře osušky a ručníky http://pardubice.idnes.cz/k-obleceni-na-brehu-pisaku-se-nikdo-nehlasi-fji-/pardubice-zpravy.aspx%3Fc%3DA160713_145427_pardubice-zpravy_jah s vaším logem, které ukáží, že nejde jen tak o nějaký salon, ale právě o jeden z nejlepších. Vaši zaměstnanci pak mohou nosit pracovní oděv skládající se z různých svršků, které na sobě ponesou vaše logo. Tento oděv však musí být i kvalitní, a slušivý, aby přidal značce na prestiži. Pokud prodáváte, můžete ke každé objednávce zdarma přibalit například potítko, či vkusný šátek s vaším logem. Lidé ve vašich reklamách by měli vaše logo nosit rovněž.

muž v tričku

Soutěže

Lidé milují věci zdarma, a šanci si o nějakou takovou zasoutěžit. Ať už tedy nabízíte zboží, či služby, můžete uspořádat soutěž. Ideální je to pak provést na sociálních sítích, kde lidí tráví poslední dobou spoustu času. Mezi podmínky přiřaďte například sledování, odběr, a označení několika přátel, čímž rozšíříte pojem o své značce. Většina z lidí, co se zapojí, pak už sledování nestáhnou, a tak se jim budou častěji zobrazovat vaše reklamy, což zvýší pravděpodobnost, že je pak nalákáte.

vánoční výprodej

Slevy

Slevy milují všichni, nejen ti, kdo se snaží šetřit. Jsou neskutečným lákadlem, a tak víte, že na ně lidi uslyší. Slevu můžete zvolit vždy na konkrétní řadu výrobků, či služeb, na dopravu, nebo při nákupu nad určitou cenovou výši. Tím že lidé navštíví vaše stránky, aby se natáhli po slevě, se zvýší možnost, že se podívají i na ostatní produkty, či nabízené služby, a příště se zase vrátí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup