Úniková místnost

Přemýšlíte, co podniknout s přáteli? Chcete svou polovičku vzít na originální rande? Potřebujete program na teambuilding? Nebo chystáte loučení se svobodou? A už jste slyšeli o únikové místnosti enigmaescape.cz?

Co si představit pod únikovou místností?
Úniková hra spočívá v tom, že vám pořadatelé řeknou příběh spjatý s tématem, který jste si vybrali, a zavřou do předem připravené místnosti, kde musíte najít správné indicie a logicky (někdy i důvtipně) je rozklíčovat. Čeká vás celá řada hádanek, ale pospěšte si! Čas běží a vy nikdy nevíte, co všechno vás ještě dělí od zdárného uniknutí z místnosti.

Dvojitý agent

Jak dlouho hra trvá a kde si ji zahrát?
Enigma Escape, kde tyto hry provozují, sídlí v Kolíně. Hra zde trvá 90 minut.

Kolik smí být hráčů v jedné místnosti?
Hry jsou pro skupiny od dvou do pěti hráčů. Pokud je vás více, můžete si rezervovat více her a soutěžit mezi týmy, kdo zvládne uniknout rychleji.

Co když přijde zásek na jednom úkolu?

Pokud se vám stane, že nebudete vědět, kudy dál, nezoufejte. Můžete požádat o pomoc díky vysílačce, kterou dostanete ještě před vstupem do únikové místnosti. Nejdřív vás lehce postrčí, pokud to nepomůže, poradí vám více.

únikovka Samara

Jaká jsou témata únikových místností?

Téma je Samara a Dvojitý agent.

Samara je tak trochu odkazem na film Kruh. Jde o záhadnou videokazetu, která s sebou nese smrt. Vaším úkolem bude zničit videokazetu na místě, kde se nachází hrob Samary. Odvážíte se?

Dvojitý agent vás přenese do kůže detektiva. Zmizení vašeho kolegy George je zahaleno záhadou. Měl získat utajené informace o projektu „Hvězda“. Na vás už bude zjistit, zda má tento projekt něco společného s jeho zmizením. Troufáte si?

Jak si zarezervovat termín?

Termín si zarezervujte na našich stránkách, kde najdete i kompletní ceník únikové hry a využít můžete i dárkové poukazy.

Těšíme se na vaši návštěvu.