Americká hypotéka

Americká hypotéka patří mezi neúčelové úvěry, hypotéka je zajištěná zástavou nemovitosti. Peníze, které dostanete, můžete využít na cokoliv, tudíž je nemusíte využít na koupi, stavbu nebo rekonstrukci nemovitosti, jako to bývá u klasických hypotečních úvěrů. Americká hypotéka je tedy něco mezi hypotečním úvěrem a spotřebitelským úvěrem. Velkou výhodou americké hypotéky je tedy to, že stejně jako u spotřebitelského úvěru, lze získané finanční prostředky požít na cokoliv. Dále taky výhodou je to, že má daleko nižší úrokovou sazbu, než právě spotřebitelský úvěr, a to i včetně bankovních.

peníze na šňůře

Proč americkou hypotéku?

Vyřízení americké hypotéky není vůbec složité a nemá tak zdlouhavý proces, jako to bývá u klasického hypotečního úvěru. Jelikož americká hypotéka má často široké nastavení podmínek pro čerpání, tudíž mají možnost hypotéku získat i klienti, kteří patří mezi problémové klienty. Nebankovní hypotéka často bývá poskytována bez náhledu do registru a bez poplatků.

kožená peněženka

Americká hypotéka a její výhody

  • Negativní zápis ani zápis v registru nevadí pro schválení úvěru
  • Není potřeba odhad nemovitosti
  • Nemusí se dokládat, pro jaký účel chcete využít peníze
  • Smlouvu dostanete předem
  • Půjčit si lze až 60% z hodnoty nemovitosti
  • Doba splácení může být až 20 let
  • Získání finančních prostředků už za 7 dnů

Americká hypotéka je opravdu neúčelový úvěr, tudíž peníze můžete využít opravdu na cokoliv a nemusíte dokládat, pro jaký účel jste peníze využili. Získané finanční prostředky tedy můžete využít například na koupi nového osobního automobilu a nezáleží, zda bude automobil pro rodinu či podnikání. Pořídit si můžete i vybavení do nového domova nebo kanceláře. Takže si nemusíte brát několik různých půjček, a tak mít spoustu zbytečných půjček. Naopak! Můžete využít americkou hypotéku a díky ní si pořídit vše, co potřebujete a to co vám bude zbývat, můžete využít na splacení všech dluhů.