Arginin a jeho účinky na naše tělo.

Mnoho z nás jsme velmi opatrní, co se našeho zdravotního stavu týče. Čteme nejrůznější články a snažíme se stravovat co nejzdravěji. Ale někdy se prostě stává, že ani toto nezabírá. A kde, kdo se tedy uchyluje k chemickým cestám. A snažíme se je doplňovat uměle. Protože v dnešní době je opravdu velmi těžké, abychom si našli ten správný zdroj vitamínů a minerálních látek. Je to čím dál více složitější. A proto se uchylujeme k doplňkům stravy. A teď se budeme bavit o látce, která se nazývá Arginin. Je to semi-esenciální aminokyselina. Ano nachází se především ve stravě, ale mnoho z nás jí doplňujeme uměle.

měření krevního tlaku

Asi nejvíce oblíbená se stala mezi sportovci. A to zejména proto, že je potřebná při výrobě oxidu dusnatého. Také velmi pomáhá při problémech jako je diabetes anebo chronické a vleklé potíže. Také arginin je velice důležitý při tvorbě kreatinu. Který je nezbytný pro náš život. A když ho máme nedostatek tak nám může způsobit až mentální retardaci. Pokud ho máme v těle dostatek pomůže nám vytvářet proteiny a stimulovat uvolňování inzulínu. A když nechcete arginin doplňovat jen uměle, můžete vyzkoušet hledat jeho zdroj ve stravě. To jsou například červené maso, kuřecí a krůtí maso.

cyklisti

A také i v rybách a v mléčných výrobcích. Ale i v rostlinných výrobcích jí najdete. Zkuste například sójové boby, cizrnu, arašídy anebo čočku. Mezi účinky argininu Erectmax patří: průchodnost krve v tepnách. A jako další veliký pozitivní účinek je pomoc při léčbě erektilní dysfunkce. A také velmi pomáhá pacientům, kteří trpí diabetem typu II. A za další velmi výrazně pomáhá navyšovat imunitu. A pokud budete arginin kombinovat s další přidanou látkou jako je lysin, může se vám podařit zmírnit úzkost. A stačilo jim k tomu jen podávat tři gramy argininu a tři gramy lysinu najednou. A hormony, které se přitom uvolnily pomohly stresovou situaci dostatečně zmírnit.