Balíme na festival

Léto a spolu s ním i hromada dovolené, festivalů, válení se u bazénu a dobrodružství. Každý tráví léto po svém. Někteří vyjedou autem do Chorvatska, jiní k moři vyrazí autobusem a ti další se těší na cestu vlakem na oblíbený festival.
A právě ti, kteří se rozhodli, že vyrazí za hudbou do Česka nebo do zahraničí by si měli dávat pozor na to, co si nabalí, aby na nic důležitého nezapomněli, obzvlášť pokud jedou pod stan.
stanování u lesa.jpg

1. Výběr správného zavazadla
Možná vás ani nenapadne, že i na tom, co sis sebou za tašku vezmete záleží. Pokus si hodláte vzít kufr na kolečkách, asi byste měli zvážit možnost, že ke stanovému městečku se může jít po trávě a váš úžasný kufr to možná nebude zvládat, takže jej budete muset táhnout hezky v rukách. Zároveň se snažte s sebou nebrat zbytečnosti. Velký kufr bude ve stanu zabírat hodně místa a rozhodně to nebude pro vás ani vaše kamarády moc příjemné se večer mačkat.
dav na festivalu.jpg
2. Pláštěnka
Na mnohých festivalech je zakázáno nosit do jejich areálu deštníky. Předem se podívejte, jestli si deštník sebou můžete vzít nebo ne. Pokud se rozhodnete, že budete ohleduplní k ostatním, vezměte si pláštěnku. Dnes se dají koupit jednorázové pláštěnky, které zabírají minimální místo a většinou jsou i průhledné.

3. Antibakteriální gel
Důležitou součástí každé tašky by měl být antibakteriální gel. Asi všichni víme, jak je to se záchody na větších akcích. Bohužel to jinak nejde a u každého záchodu vždycky umyvadlo s vodou na opláchnutí rukou. Kupte si proto nějaký antibakteriální gel na ruce nebo alespoň vlhčené ubrousky. Seženete je v každé drogerii a vybírat můžete z mnoha druhů a vůní.
barevné konfety.jpg
4. Deka nebo podložka
Zkuste si sehnat dobře skladnou deku, kterou si dáte přes rameno nebo do tašky. Můře se totiž stát a často se to taky stává, že si není kam sednout a tak jedinou variantou je uvelebit se někde na zemi. Jenže ta může být dost často špinavá. Deka vám všechno usnadní a zpříjemní. Je pro vás deka špatně uskladnitelná a nechcete se s ní tahat? V tom případě si můžete pořídit podložku, která je malá tak akorát, abyste si na ní sedli. Navíc se dá složit, aby se pohodlně vešla do tašky a do toho je voděodolná.