Bílé zuby


Vždycky jsem si přála mít opravdu pěkné zuby. Ale bohužel jak všichni víme, tak ne vždycky se člověku něco splní, co by si nejvíce přál. Já jsem vždycky měla takové přání, bych byla hlavně zdravá. A chápu, že mnoho lidí si říká, že když člověk chce být zdravý, že proto má také něco udělat. Já samozřejmě s tím souhlasím, protože je to pravda. Pokud chce člověk opravdu něčeho dosáhnout, a to opravdu za krátkou dobu, tak se samozřejmě o to musí snažit. Já jsem dříve chtěla být zubařka. Jenomže jsem se dozvěděla, že učivo je opravdu hodně složité. A že bych předtím musela mít Gymnázium.

Zuby musí být zdravé.

Já jsem sice maturitní vysvědčení měla, ale bylo to z ekonomie. A říkala jsem si, že než abych dělala znova maturitu, že raději půjdu pracovat. Pracovala jsem jako pokladní ve velkoobchodě. Práce mi opravdu hodně bavila a já jsem si řekla, že když si už konečně vydělávám peníze, že bych si taky už mohla konečně nechat opravit zuby. I když jsem se o své zuby velice hodně a pečlivě starala, tak nebyly dokonalé. Byly křivé. A nelíbilo se mi také zabarvení od kávy a od vína. Proto jsem se rozhodla, že si dám zubní fazety.

O zuby pečuji.

Sice vím, že hlavně zubní pražské fazety jsou drahé, ale zase když jsem se dozvěděla, že jsou velice kvalitní, takže jsem nebyla vůbec proti. Já sama já jsem takový typ člověka, který si raději připlatí velké peníze, aby měl stoprocentní jistotu, že to bude kvalita. A zubní fazety z Prahy jsou opravdu perfektní, protože znám už opravdu mnoho lidí, kteří tyto zubní fazety z Prahy mají a říkali mi, že jsou spokojení a že by vůbec už nic neměnili. Zkuste si taky zajít do zubní kliniky a nebojte se zeptat na zubní fazety Praha, o kterých jistě už dlouho sníte a přejet si je. A pokud máte ze zubařů strach? Nebojte se. Tady je profesionální personál, který vám vždy všechno vysvětlí, pokud budete mít otázky.