Čtyři velikosti v jedné figuríně

Jsou pomůcky, bez kterých by se domácí švadlenka ani profesionální výrobce v žádném případě neobešli a pak jsou ty, bez kterých by to sice šlo, ale práce by byla zbytečně časově i profesně zcela zbytečně náročná. K pomocníkům, kteří uspoří mnoho času výrobcům oděvů, patříkrejčovská panna.

figuríny v obchodě s dámskou módou

  • A nejen čas umí šetřit.
  • Má velký vliv i na trpělivost krejčích i zákazníků.
  • Ani jedna strana by nebyla příliš nadšená neustálým zkoušením rozešitého oblečení.

Pro potřeby profesionálních výrobců oděvů i módních návrhářů je ideálním pomocníkem http://ocko.tv/fanynka-potkala-shawna-mendese-v-letadle-jak-se-zpevak-choval-p53-/clanek.aspx%3Fc%3DA180110_134516_ocko-clanky_mrab target=“_blank“ rel=“sponsored“>krejčovská panna nastavitelná. Figurína, kterou je možné nastavit na čtyři dámské velikosti. Její součástí je i praktický zarovnávač délky sukní. Moderní nastavitelná krejčovská panna nabízí široké možnosti uplatnění. Jednoduchým pootočením kolečka nastavíte vybrané partie přesně podle svých představ a momentální potřeby. Figurína je vyrobena z kvalitního a vysoce odolného plastu. Vnější část je vybavena elastickou textilií, pod kterou je tenká molitanová vrstva. Do ní lze zapichovat krátké špendlíky a ušetřit si tak práci při aranžování oděvů. Stojan má maximální výšku sto centimetrů. Torzo je vysoké sedmdesát centimetrů.

dvě černé krejčovské panny

Kvalita a odolnost

Figuríny jsou určené nejen pro profesionální použití, ale také pro domácí švadlenky. Jistě tuto nenahraditelnou pomocnici ocení všichni, kdo šijí třeba jen pro vlastní rodinu. Každý domácí výrobce oděvů ví, jak velký je rozdíl mezi dvěma ženami.

  • Nastavitelná krejčovská panna na první pohled vypadá velice luxusně.
  • Rozhodně neklame tělem.
  • Vyrábí se podle nejvyšších evropských požadavků na kvalitu těchto výrobků.

Regulace je možná od typu postavy „A“ až do typu „D“. Což podle novějšího označování znamená velikosti S, M, L, XL. Rozmezí je tedy dostatečně široké pro téměř každou postavu, a tudíž téměř každou ženu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup