Horizontální nebo vertikální solárium


V létě se krásně a rychle opalujete na sluníčku a opálený vzhled vaší pokožky jste si rychle oblíbili? Co ale na podzim a v zimě, když je slunečního svitu méně a sluníčko už nemá takovou sílu? Prodlužte si léto a buďte opálení i na podzim a v zimě. Navštěvujte pravidelně naše specializované solárium brno a nahraďte tak absenci sluníčka v zimních měsících. Opálenou pokožku si tak můžete zachovat po celý rok.

nohy

Vyberte si z různých opalovacích strojů a opalujte se buďte vleže nebo ve stoje tak, jak vám to nejvíce vyhovuje. Oddávejte se příjemnému záření, které povede ke zhnědnutí vaší pokožky až o několik odstínů, a to do vámi požadovaného vzhledu, který se vám bude nejvíce zamlouvat.

JEŠTĚ VÍCE VÝHODNÉ CENY, díky kterým ušetříte
Pokud plánujete solárko navštěvovat pravidelně, pak byste jistě rádi ušetřili za tyto návštěvy nějakou tu korunu. V takovém případě se vám vyplatí pořídit si permanentku, která je cenově výhodnější než platit jednotlivé návštěvy. Vaše krásné opálení vás tak vyjde mnohem levněji. Nyní jsou permanentky ještě o něco výhodnější, a navíc získáte také speciální opalovací kosmetiku, a to naprosto zdarma. Pravidelné návštěvy u nás se vám tedy mnohonásobně vyplatí.
Návštěvy v našem soláriu se vám tedy v každém případě vyplatí, pokud ještě
váháte, tady máte pár důkazů:

· Výhodně nízké ceny
· Ještě více výhodné ceny permanentek s dalšími bonusy
· Speciální opalovací kosmetika zdarma jako bonus k permanentkám
· Velký výběr opalovacích strojů – horizontálních a vertikálních
· Příjemné prostředí

solárko

Vyjděte vstříc krásné opálené pokožce a ušetřete váš čas a energii, kterou byste strávili opalováním na sluníčku. I v zimě může být vaše pokožka krásně opálená a nemusíte létat do exotických zemí, stačí jen vědět, kam zajít. Přivítejte vaše nové a opálené já.