Jak připravit pleť na velkou událost?

Vzhled naší pleti je ovlivněn řadou faktorů. Přitom je to jeden z aspektů, který ovlivňuje velice výrazně to, jak celkově na druhé působíme. Jestliže tedy máte naplánovanou důležitou akci, zaměřte se primárně na vzhled své pleti. Nezapomeňte samozřejmě také důkladně promyslet šaty na ples https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/plesove-saty/, líčení a účes. Všechny tyto komponenty jsou velmi důležité pro dokonalý a okouzlující vzhled.

Co vše naší pleť ovlivňuje?

Je to především strava, kterou denně přijímáme, dále životní prostředí, ve kterém žijeme. Svůj podíl rovněž hraje to, co na pleť aplikujeme a v neposlední řadě naše geny. Pro bezchybnou pleť je důležité zaměřit se na výživu. Před důležitou událostí je vhodné vyřadit na určitou dobu veškeré výrobky, jež obsahují rafinovaný bílý cukr. Za tuto změnu vám bude vaše pleť opravdu vděčná, a stejně tak celkově vaše tělo. Dále je důležité dodržovat pravidelný pitný režim, aby nedocházelo k dehydrataci. Vhodné je rovněž zařadit do vašeho dne sport či nějakou pohybovou aktivitu, při které se pořádně zapotíte. Díky tomu se vaše pleť krásně vyčistí a bude vypnutá.

krásná a bezchybná pleť

Obrátit se na kosmetičku či ne?

Pokud jste zvyklá na pravidelnou návštěvu kosmetiky, pak je vhodné návštěvu zařadit zhruba týden před konáním akce. Pleť bude mít čas na regeneraci a bude hloubkově vyčištěná, takže následné líčení bude vypadat mnohem lépe. Jestliže však na kosmetické procedury zvyklá nejste, zvolte raději jemné ošetření pleti, které ji tolik nezatíží. obličejová maska

Dva dny před akcí

V tento čas je dobré dopřát pleti peeling, tak aby se odstranila odumřelá kůže. Na výběr máte buďto klasický peeling například pomocí gelu či pasty nebo chemickou exofilaci. V dnešní době se doporučuje spíš chemický peeling, který je mnohem šetrnější. Vaše pleť potom bude krásně zářivá a hebká. Den před akcí použijte hydratační masku, vyhnete se tak nechtěným šupinkám a suchým místům, jež nevypadají moc lichotivě.