Královská péče

Patříte-li ke skupině žen, které dosud nevyužily služeb šikovné kosmetičky a tak trochu se bojíte, co by vám vlastně na tom obličeji prováděla, pak vězte, že se připravujete o skvělou relaxaci spojenou s bezchybnou péčí o vaši pleť a pokožku v oblasti dekoltu. Kosmetické služby vykonávají profesionálky v tomto oboru perfektně proškolené, nemusíte se tedy obávat poškozené pleti nebo bolestivých procedur. Vše je nadmíru příjemné a pleti prospěšné.

štětce pro líčení
Kosmetické procedury

Služby kosmetiček nebo chcete-li vizážistek, spočívají především v odborném ošetření pleti, kterému předchází profesionální diagnostika pleti. Ošetření pleti spočívá v povrchovém čištění, peelingu. Poté následuje regenerace pleti za pomoci jemné masáže a prostřednictvím různých kosmetických přípravků. Ty jsou zvoleny s ohledem na váš typ pleti, nemohou tedy v žádném případě způsobit alergické reakce. Kosmetické přípravky používané v zkrášlovacích salonech jsou určeny k profesionálnímu použití, nejde tudíž o běžné výrobky, které jsou k dostání v každé drogerii. K dalším činnostem vizážistek také patří úprava obočí do tvaru plně korespondujícím s vaším tvarem obličeje a odstranění nežádoucích chloupků kdekoliv na obličeji a krku. Nejde o bolestivou proceduru, vše probíhá rychle a hladce.
Zkušené kosmetičky se také zabývají i denním i večerním líčením nebo například i líčením k různým příležitostem, jakými jsou například svatba nebo maturitní ples. Práce kosmetičky spočívá i ve správné typologii vaší pleti a vlasů. Proto je schopna doporučit vám, jaké barevné kombinace jsou pro vás vhodné a jaké nikoliv.

svatební a společenské líčení
Kosmetické salony

Mnoho žen si chodí do kosmetických salonů odpočinout a není se čemu divit. Všechny procedury totiž probíhají za doprovodu příjemné, relaxační hudby, výjimkou nejsou ani zapálené, vonné svíčky. Po celou dobu si hovíte v opravdu pohodlném, polohovatelném křesle. Pár desítek minut této relaxace vás znovu nabije energií a minimálně vám zpříjemní zbytek dne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup