Moře láká nejenom na dovolenou, ale i na bydlení

Kdo by si nepřál mít dům na pláži? Sen mnohých z nás. Jenomže většině lidem se tento sen nikdy nesplní a tak si u moře vychutnáme jenom svůj týden nebo dva v rámci letní dovolené. Jenomže existují způsoby, jak si podobnou nemovitost pořídit. I v česku se najdou realitní kanceláře, které tuto možnost poskytují.

Jaká destinace by se vám líbila? Co takhle Španělsko? Jedinečná země, která na vás dýchá svou historií a zároveň moderním prostředím. Najdete zde prvky mnohých novodobé kultury, ale také historické centrum. Nejlepší na tom je, že tento stát je obklopen mořem, takže poskytuje širokou škálu nemovitostí, jakou jsou byty nebo domy na prodej u moře https://centrummarbella.com/cs/.

pláž moř

V žádném případě se nejedná o žádné chatrče. Většinou se jedná o novostavby. Díky tomu má klient ihned exkluzivní fotografie nemovitosti, ze kterých si může vybírat. Podle toho hned zjistíte, která nemovitost vás zaujme natolik, že o ni budete mít další zájem. Vše je aktuální a nic zastaralé, proto i veškerá data a fotografie odpovídají naprosté skutečnosti. Není se proto čeho obávat. Z tohoto hlediska je vše připraveno pro klienty tak, aby byli spokojení.

Česká strana zajišťuje kompletní servis, to znamená, že se s vámi budou domlouvat v češtině, ale zařídí všechno potřebné ve Španělsku. Bezpečnost a právní dostupnost jsou v tomto ohledu pro nás nejdůležitější. Vše máte k dispozici a plně zajištěné.

Nemovitosti jsou opravdu exkluzivní. Nachází se v Marbelle a okolí. Některé byty leží přímo u pláže, jiné najdete v luxusní čtvrti Esteponě. U mnohých nechybí samozřejmě bazén a výhled přímo na hladinu oceánu.

pláž voda žena

Užívejte si krásného počasí v létě nebo i v zimě ve svém vlastním sídle. Už se nemusíte ohlížet na ostatní. Jakmile si pořídíte svůj vlastní dům, můžete si do něj zajet naprosto kdykoliv, když budete chtít. To je bezesporu velká výhoda a hlavní pozitivum, které ocení pouze majitelé.

Relaxování na pláži, posezení u bazénu, odpočinek ve vířivce, užívání si krásného počasí, opalování, popíjení drinků. To vše vás čeká a bude toho jistě daleko více.

Ceny se pohybují opravdu různě, takže je z čeho vybírat. Neotálejte a podívejte se, jestli se i vám bude líbit ve vašem novém domově.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup