Nebankovní hypotéka bez registru

Žádali jste o půjčku, ale v bance vám ji zamítli? Nevíte, co budete dělat, protože peníze opravdu potřebujete? Využijte naše služby! Poskytneme vám nebankovní hypotéku bez registru od Hypotéky bez registru a pomůžeme vám vyřešit vaši tíživou finanční situaci.
Dostali jste se do tíživé situace a potřebovali byste si půjčit? Žádost v bance vám byla zmítnuta? Obraťte se na nás! Nejčastějším důvodem zamítnutí půjčky jsou záznamy v registrech nebo příliš nízký příjem. My vám vypracujeme takovou nabídku, abyste ji byli schopni lehce splácet!

taška plná peněz

Přinášíme vám mnoho výhod. Kromě toho, že tolerujeme záznamy v registrech, vám poskytneme půjčku s dobou splatnosti až 30 let. U nás nic předem neplatíte! Vypracujeme vám nabídku nezávazně a zcela zdarma. Poskytneme vám takové podmínky, abyste se cítili dobře. Předem vám zašleme všechny smlouvy ke kontrole. Tolerujeme i nižší příjmy a velmi rychle posoudíme, zda budete schopni splácet danou půjčku. Ručíte nemovitostí. Nejste vlastníkem nemovitosti? Nevadí! Stačí požádat třetí osobu a ta může ručit nemovitostí za vás. A tím nekončíme!
Nebankovní hypotéky jsou vhodné pro osoby se záznamy v registrech SOLUS a podobně. Poskytujeme expresní schválení hypotéky, a to už do 24 hodin od podepsání smlouvy. Hypotékou si můžete vyplatit exekuce a další dluhy. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit, a to bez jakýchkoliv poplatků za předčasné splacení. No, nezní to skvěle?

dostatek času na splátku

Co je potřebné k získání nebankovní hypotéky? Vyplnění žádosti a zaslání fotografií nemovitosti! Ano, je to takhle jednoduché. Stačí nám dvě fotografie zvenku a poté jednu fotografii každé místnosti. Pak už jen vyčkejte, než se s vámi spojí náš zaměstnanec a navrhne vám to správné řešení.
Máte zájem o nebankovní hypotéku? Kontaktujte nás! Rádi s vámi probereme všechny dostupné možnosti.