Nezapomeňte zazimovat bazén


V našich řadách je už mnoho těch, kdo neodolali pokušení a pořídili si třeba na svou zahradu vlastní bazén. A v létě lze tento jejich nápad považovat za skvělý. Protože se tito mohou osvěžit, kdykoliv se jim jenom zlíbí, mohou si takovou malou soukromou vodní nádrž dosyta užít.
Ovšem když léto skončí a nastane sychravé počasí a po něm přijdou mrazy, je tento spíše problémem než radostí. Protože koupat se v něm už nelze, ovšem opustit ho automaticky a bez sebemenšího http://cfoworld.cz/financni-sluzby/martina-sibrtova-ck-exim-tours-prosli-jsme-krizi-bez-sebemensiho-otresu-1273 zájmu by bylo jednoznačně na škodu. Mimo sezónu totiž hrozí nejedno nebezpečí, které by mohlo každému majiteli takového bazénu zkomplikovat život.dítě v bazénu.jpg
Neměříte? Věřte!
K tomu, aby bazén vydržel v dobrém stavu až do příští sezóny, je třeba učinit leccos. Jakékoliv opomenutí by se mohlo lehce vymstít a pochopitelně třeba i prodražit.
Má-li vše přežít zimu bez úhony, je třeba stejně jako v létě zajistit, aby ve vodě před zimou nezůstaly nečistoty, a to jak ty plovoucí, tak i ty usazené na dně nebo stěnách. Je tedy potřeba podle okolností aplikovat přípravky hubící řasy, respektive ty s obsahem chlóru či upravující kyselost vody, a znečištění je třeba odstranit pomocí filtrace.
Poté je třeba vodu upustit, a to alespoň natolik, aby nedosahovala otvoru vedoucího do filtrace. Jež by mohla být, nebylo-li by tak učiněno, snadno poškozena.luxusní bazén.jpg
Chybět nesmí ani odstranění veškerých příslušenství z vody a jejich vyčištění a usušení a uložení na místě vhodném k přezimování, a jejich nahrazení plováky schopnými absorbovat tlak vznikajícího ledu a chránícími tak před destrukcí bazénové stěny.
K udržení čistoty nádrže nesmí chybět ani aplikace Zazimovače a zakrytí krycí plachtou.
Jak vidno, není příprava bazénu na zimu Eshop Techneconičím banálním. Je třeba tomu rozumět a dát si na tom záležet. Aby se předešlo nechtěným nepříjemnostem.
A pokud se na to snad člověk necítí sám, může si dopřát pomoc od odborníků.
Čímž bude zaručeno, že se bude moci spokojeně koupat, až nastane další teplé období.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup