Otevíráme půjčovnu jízdních kol


Bydlíte na Třeboňsku, Jindřichohradecku či na Českokrumlovsku, kde jsou velmi zajímavé terény pro cykloturistiku, a chtěli byste si otevřít půjčovnu jízdních kol?

Auto na splátky

Chtěli byste v rámci poskytování služeb pronájmu jízdních kol poskytovat i jejich přepravu? Chcete konkurovat cyklobusům, které přepravují jízdní kola například z Českých Budějovic na Šumavu vlastními autobusy s přívěsem? Můžete provádět podobné služby skupinám cyklistů a zajistit jim odvoz jízdních kol a přepravu osob například mikrobusem s přívěsem, což ocení lidé v situacích, kdy se vypraví na výlet na kolech, ale nejedná se o okruh, nýbrž trasu, z jejíhož cílového místa by se museli zpět přepravit vlakem a mít kola jako spoluzavazadlo.

dodávka na leasing

Cyklisté jsou rádi, když mohou vyrazit na výlet, a na jeho konci je čeká buď ubytování, anebo odvoz do startovní destinace, což je buď domů, anebo do penzionu či hotelu, odkud se na výlet vydali, je to pohodlnější a rychlejší a šetří to síly i čas.

jízda na kole

K takovému řešení pak potřebujete mít odpovídající vůz, což je v tomto případě mikrobus pro devět osob včetně řidiče. Pořízení takového vozu je možné jako auto na splátky bez akontace, u mikrobusů a podobných typů vozidel, jimiž jsou přepravní dodávky a vozy pro větší skupiny osob, se příliš nevyplácí sázet na ojeté vozy, protože bývají vytížené a hlavně přetížené, dostanou v průběhu té doby pořádně zabrat a nemusí být v nejlepším technickém stavu. Dodávky a mikrobusy nejsou zkrátka osobní auta, s nimiž jezdíte jen do práce nebo na dovolenou, a nepřetěžujete je nadměrným nákladem a přívěsy, naloženými nábytkem při jeho stěhování. A nezapomínejte, že technický stav vozu je v případě podobných služeb klíčový, protože pokud vás vozidlo nechá na holičkách s lidmi někde v terénu, daleko od nejbližšího servisu, bude to docela průšvih.