Smlouvy jsou potřeba všude

Pokud máte zkušenosti s doručováním zboží či přepravou, víte, jak nesmírně důležité je mít všechno pod kontrolou. Neexistuje, že byste snad neměli něco požehnáno ve smlouvě. Ono totiž, když všechno funguje na sto procent, tak jsou všichni šťastní a jen si hvízdají, ale jakmile dojde na lámání chleba a nastane problém, tak se každý porve s každým a je to jedna velká mela, kterou se vám jen tak nepodaří zkrotit. Pakliže tedy máte možnost, vše si upravte ve smlouvě či odkažte na nějaké obchodní podmínky a seznamte s nimi druhou stranu, zkuste myslet opravdu na všechno.

businessman-2108029_640

Někdy je totiž nesmírně důležité rozdělit si daný právní vztah, jednání, ke kterému se hodláte zavázat, pěkně nadefinovat. Pakliže prodávající doručuje, tak kam, kdo doručuje, kdy, jaké množství, čeho, co je třeba podepsat, tady prohlášení o doručení, tady prohlášení o převzetí, je třeba kontrolovat? Složí si to řidič nebo je třeba skladníka? To je jenom střípek věcí, které musí být nutně upraveny a jakmile je zde nějaká chybka, musí se to řešit ihned a ideálně taky proškolit zaměstnance, co se stane, když se něco pokazí, kam mají volat nebo s kým to mají řešit. Klidně to upravte ve smlouvě, vždyť to nemusí být všechno upraveno podle vzoru. A navíc to berte tak, že pokud to máte všechno ve smlouvě, každý se s tím seznámí, s každým jednáte na rovinu a nikdo vám nikdy nemůže vyčíst, že jste se nesnažili či jste nebyli v dobré víře.

junction-984045_640

Mnohdy je problém se samotným doručováním. Hlavně náklady se mohou vyšplhat na takovou výši, že to ani neodhadnete předem – pojištění, údržba vozů. To jsou všechno náklady, které ale může nést někdo jiný. Tak proč nemůže půjčovna dodávek Praha pomoci? Díky našim službám se budete moci chopit vašeho podnikání a budete moci doručovat až do aleluja. Za dobré ceny vám nabídneme z celé široké nabídky nejrůznějších vozů. Zároveň budete mít vozy pojištěné a bude zajištěn servis. Cena nájmu se tak bude rovnat nákladům, které byste stejně vynaložili.