Stárnutí? Méně viditelně

Po 25. roku věku naše těla ztrácí schopnost tvorby kolagenu
I když se to zdá velmi brzy, vědecké výzkumy tuto skutečnost prokázaly. Proto se u nás začínají objevovat první vrásky, které většině lidí vadí. Zejména ženy jsou z nich smutné, protože jde o projev stárnutí. Bohužel nikdo nemládne, ale všichni si můžeme pomoct vypadat dobře i s vyšším věkem. Jen musíme vědět jak na to. Problémem je právě kolagen, který musíme začít suplementovat. Vynikající jsou kolagenové prášky, které stačí rozmíchat ve vodě. Nápoj vypijte a sledujte, jak živý kolagen blahodárně působí na vaše tělo.

kolagenový nápoj

Kolagen není jen o kráse
Kolagen má v našem těle nezastupitelnou roli. Má za následek stárnutí, které se projevuje

  • Řídnutím vlasů
  • Lámavostí a vypadáváním vlasů
  • Lámavostí nehtů
  • Problémy s klouby
  • Vráskami a povadnutím kůže

Chcete vypadat lépe než na svůj skutečný věk? Můžete si k tomu pomoc. Zkuste pravidelně užívat kvalitní kolagen. Náš Orca kolagen je vyrobený z mořských ryb, a rybí kolagen je nejlepší pro to, abyste viděli nějaké účinky. Na rozdíl od jiných náš kolagen splní co slíbí. Přesvědčte se o tom na vlastním těle.

zvrásněná pokožka

Radost z pohybu
V pozdějším věku míváme problém s klouby. Je to dáno právě nedostatkem kolagenu v chrupavkách. To je mnohem závažnější problém než ten, že máte vrásky a padají vám vlasy. Bez pohybu je život značně složitý, a hlavně – pohyb s problémovými chrupavkami je velmi bolestivý a často končí potřebou operace a kloubní náhradou. Pokud o sebe začnete poctivě pravidelně pečovat co nejdřív, máte velkou šanci, že se takovým problémům vyhnete.

Bonus pro naše zákazníky
Našich zákazníků si velmi vážíme, proto jim nabízíme skvělý servis v podobě členství. Po celou dobu jeho trvání http://www.lkcr.cz/doc/cms_library/standardy-delky-trvani-dpn-100848.pdf mají každý měsíc kolagen ve svých schránkách – doručujeme jej zdarma, a navíc za mnohem nižší cenu. Členství je nezávazné – lze jej kdykoliv vypovědět bez udání důvodu.